Dzisiaj jest czwartek, 01 października 2020 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 25 z dnia 23.06.2004

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Zmarł Jacek Kuroń
Nasi europosłowie
Wszyscy chcą promu
Dni Chojny za nami
Piłat swoje, Sawaryn swoje
Program Dni Cedyni 2004
VW Garbusy już od piątku
Mistrzyni Polski z Chojny
Piłka nożna

VW Garbusy już od piątku

Od 25 do 27 czerwca trwać będzie w Chojnie na Lotnisku kolejny ogólnopolski zlot volkswagenów garbusów. Pierwszy dzień (piątek) zakończy wspólne ognisko (g. 17) i zabawa (od 20).
W sobotę o 11 rozpocznie się rajd tych kultowych samochodów przez miasto i okolicę (meta w Jeleninie). O 13 rusza na Lotnisku część festynowa z konkursami i zabawami. O godz. 19 rozpoczną się koncerty zespołów (gwiazda wieczoru: Country Five - g. 22) i zabawa do białego rana.
Niedziela 27 czerwca to przede wszystkim parada ulicami Chojny ok. godz. 11.30, a następnie spotkanie na placu przed Ratuszem, gdzie nastąpi rozdanie nagród. O 13 zaplanowano powrót na plac zlotu, losowanie nagród specjalnych i loterię. O godz. 15 impreza zostanie oficjalnie zakończona.

Organizatorem zlotu jest Klub Miłośników VW Garbusa GARBIFAN przy Centrum Kultury w Chojnie. W trakcie imprezy przewidziano pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu zawodowych strażaków z Gryfina i sztabu ratownictwa z Polic. Patronem medialnym jest "Gazeta Chojeńska".

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska