Dzisiaj jest wtorek, 29 września 2020 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 39 z dnia 29.09.2004

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Trzy medale Chilewskiej
Ekointegracja w Widuchowej
Korczak jest nasz
Będzie płyta z wierszami dla dzieci
Dogonić Woronina
Wyniki biegów w Krzywinie
Piłka nożna

Wyniki biegów w Krzywinie

Wyniki Krzywińskiej Ligi Biegów Przełajowych z 18 września
(przy nazwisku podajemy szkołę zawodnika)

przedszkola
1. Patrycja Kącka - Kłodowo, 2. Aleksandra Kuźnicka - Pyrzyce, 3. Jagoda Leśniak - Krzywin; 1. Mateusz Wojtalewicz - Trzebórz, 2. Mateusz Kowalewski - Brzesko, 3. Damian Wysokiński - Krzywin

szkoły podstawowe
kl. I: 1. Daria Mej - Gogolice, 2. Dominika Odachowska - SP 2 Pyrzyce, 3. Anna Wroniecka - Krzywin; 1. Marek Strachota - SP 3 Myślibórz, 2. Arkadiusz Kącki - Krzywin, 3. Wojciech Czupryński - SP 3 Myślibórz
kl. II: 1. Klaudia Jędrzejczyk - Troszyn, 2. Agnieszka Mikuć - Gogolice, 3. Patrycja Zioła - Stołeczna; 1. Adam Kurowski - Krzywin, 2. Jakub Ostrowski - Brzesko, 3. Piotr Hrycaj - Nawodna
kl. III: 1. Paulina Blank - SP 2 Myślibórz, 2. Katarzyna Hrycaj - Nawodna, 3. Patrycja Ziemba - Żabów; 1. Sebastian Furmanik - Żabów, 2. Sławomir Król - Kozielice, 3. Norbert Kłoda - Stołeczna
kl. IV: 1. Justyna Struzicka - Swobnica, 2. Paulina Gaładyk - Grzybno, 3. Anna Storska - Swobnica; 1. Eryk Różycki - Kozielice, 2. Wojciech Piwowarczyk - SP 2 Pyrzyce, 3. Michał Balcerczak - Mielęcin
kl. V: 1. Aneta Walencik - Mielęcin, 2. Kinga Miętkiewicz - SP 2 Myślibórz, 3. Amelia Wojciechowska - Żabów; 1. Patryk Wojciechowski - Żabów, 2. Hubert Kotus - Stołeczna, 3. Bartek Bartoszewicz - SP 3 Myślibórz
kl. VI: 1. Magdalena Andrzejewska - Kozielice, 2. Justyna Grabczak - Strzelczyn, 3. Kornela Pawlak - SP 2 Myślibórz; 1. Tomasz Wojciechowski - Żabów, 2. Wojciech Fiszer - Warnice, 3. Damian Tyczka - Kozielice

Gimnazja
kl. I: 1. Katarzyna Kogut - Mieszkowice, 2. Agata Małek - Gryfino, 3. Karolina Sykuła - Pyrzyce; 1. Mateusz Głos - Moryń, 2. Krzysztof Wojciechowski - Gryfino, 3. Przemysław Hernik - Widuchowa
kl. II: 1. Agnieszka Kostuś - Gryfino, 2. Paulina Kasprzak - Gryfino, 3. Izabela Borczyk - Kozielice; 1. Łukasz Tyczka - Kozielice, 2. Piotr Jastrzębski - Kozielice, 3. Krzysztof Jaskułowski - Kozielice
kl. III: 1. Justyna Pleśniak - Banie, 2. Dominika Grzeszczak - Warnice, 3. Magdalena Jerzmanowska - Mieszkowice; 1. Jakub Leśniak - Widuchowa, 2. Paweł Jaworski - Cedynia, 3. Tomasz Rydzak - Mieszkowice
juniorzy: 1. Anna Ciebień - ZSP 1 Gryfino, 2. Natalia Włodarczyk - ZS 1 Stargard, 3. Weronika Kraśniańska - SOSW Pyrzyce; 1. Karol Gątarek - ZS RKCU Pyrzyce, 2. Piotr Szczerba - ZS 1 Stargard, 3. Andrzej Rudzki - SOSW Pyrzyce

LIGA MIĘDZYSZKOLNA
1. SP 2 Myślibórz 52
2. Kozielice 48
3. Żabów 48
4. SP 3 Myślibórz 39
5. Swobnica 36
6. Krzywin 32

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska