Ruszają warsztaty terapii w Goszkowie
Świątecznie po obu stronach Odry
Wysokie loty Zielonych
Gryfińskie gimnazjum mistrzem województwa w szachach!

Mistrzowie województwa: od lewej - Małgorzata Piznal, Dariusz Żołnowski (opiekun), Łukasz Kryszkowski, Patryk Górecki, Wiktor Wnuk
W środę w Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich w Gryfinie odbył się wojewódzki drużynowy finał Gimnazjady w szachach. W rywalizacji 20 gimnazjów (ponad 100 zawodników i zawodniczek) gryfińska drużyna wypadła rewelacyjnie, zdobywając złoty medal. Drugie miejsce zajął Czaplinek, a trzecie Gimnazjum nr 16 ze Szczecina. Na 12. pozycji uplasował się zespół z Góralic. W klasyfikacji indywidualnej chłopców Patryk Górecki z Gryfina zajął I miejsce, a wśród dziewcząt Małgorzata Piznal uplasowała się na pozycji 3-6.
W czteroosobowej ekipie trójka uczniów to pierwszoklasiści. Wszyscy są wychowankami UKS Biały Pion.