Banie i Zielin wicemistrzami województwa
Piłka nożna

Piłka nożna

IV liga: dwa razy 1:3
Coraz trudniejsza jest sytuacja Odry Chojna, której grozi spadek z IV ligi. W sobotę przegrała w Goleniowie z czwartą w tabeli Iną 1:3 (1:2). Pierwsza połowa była w miarę wyrównana i gospodarze zdobywali bramki po błędach naszych obrońców. Pierwszą strzelił w 27' Borek. Co prawda trzy minuty później po akcji Turkiewicza wyrównał Matwijów, ale jeszcze przed przerwą w 44' Reszkis kapituluje ponownie po strzale Pędziwiatra. Po zmianie stron Odra grała dużo słabiej i może cieszyć się, że Ina wykorzystała tylko jedną okazję (w 67' Stefański).
Jak czytamy na oficjalnej internetowej stronie chojeńskiego klubu, "jest to zespół bardzo młody, ze średnią wieku 21 lat, a co najważniejsze w większości są to wychowankowie Odry. Ostatnim, czego im teraz potrzeba, to drwin i porcji gwizdów po nieudanych zagraniach. Także zarząd klubu, po nieudanym eksperymencie z jesieni, gdzie postawiono na >>armię zaciężną<<, a w przerwie zimowej zbyt skromnie uzupełniono skład, musi zrobić sobie rachunek sumienia. Po zakończeniu sezonu będzie czas na przeprowadzenie radykalnych posunięć w zarządzie i w drużynie, ale teraz wszyscy powinni się skupić na decydującej batalii o IV ligę".
Odra: Reszkis, Bucyk, Dębicki (75 Walczak), Iżak, Głowacki, Matwijów, Turkiewicz (85 Madera), Jednacz, Kurowski, Mazur (60 Andrzejewski), Kargol (65 Orman).

Również 1:3 uległ z Piastem w Choszcznie Energetyk Gryfino, przegrywając do przerwy 0:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 7' po strzale Kiernickiego. Po zmianie stron wyrównał w 51' B. Łapiński. Potem nadeszły trzy feralne minuty. W 70' gospodarze znów prowadzą po samobójczym golu, a w 73' wynik ustala Ostraszewski. Energetyk: Horodyski, Łazarz (77 Turtoń), Pietraszewski, Minkwitz, Baszak (73 Lewandowski), Para (60 Miliński), Hołownia (30 Szynal), Mielnik, Krupa, Łapiński, Deptuła.
Inne wyniki: Victoria Przecław - Błękitni Stargard 3:2, Pogoń Barlinek - Rega Merida Trzebiatów 0:0, Darzbór Szczecinek - GKS Mierzyn 3:3, Wybrzeże Rewal - Gwardia Koszalin 4:1, Błonie Barwice - Osadnik Myślibórz 0:3, Gryf Kamień Pomorski - Arkonia Szczecin 1:2, Pogoń II Szczecin - Astra Ustronie Morskie 1:4.

18. Błonie Barwice          29   9  20-107
W sobotę o 16 w Chojnie Odra podejmuje Błonie, a Energetyk o 17 Gwardię.

V liga: Mieszko jeszcze walczy
Piłkarze Mieszka Mieszkowice pokonali u siebie Pomorzanina Nowogard, a bramkę strzelił już w 3' Kamil Chojnacki. Mieli przewagę i co najmniej pięć kolejnych dobrych okazji strzeleckich. W powiatowych derbach Iskra Banie zremisowała u siebie z Fagusem Kołbacz 2:2 (Dziedzic, Tymoszczuk - Tawler, Wiśniewski). Inne wyniki: Sokół Pyrzyce - Vineta Wolin 4:1, Zorza Dobrzany - Kluczevia Stargard 3:8, Korona Stuchowo - Kłos Pełczyce 1:2, Polonia Płoty - Radovia Radowo Małe 1:0, Stal Szczecin - Dąb Dębno 0:2, Hutnik Szczecin - Sparta Gryfice 1:2. Mieszko ma 11 pkt straty do prowadzącego Sokoła.

Klasa okręgowa
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Remor Recz 5:1 (M. Komornicki, K. Omański, Mazur, Przygrodzki, Mikitów), Odrzanka Radziszewo - Morzycko Moryń 2:0 (Burjanowski, Mysiak), Czcibor Cedynia - Błyskawica Kluki 7:0 (Zielas 3, Karkowski, Skóra, Błaszczyk, Witajło), Sparta Godków - Łabędź Widuchowa 4:1 (Kucharczyk, Łągiewczyk, Bieniek, Flis - Obała), Gryf Sulimierz - Woda Rzecko 3:2, Drawa Drawno - Sęp Brzesko 2:0, Unia Dolice - Stal Lipiany 4:0, Pogoń II Barlinek - Myśla Dargomyśl 4:2. Prowadzi Orzeł z 11 pkt przewagi nad Stalą.

A-klasa
Gr. III. Ogniwo Babinek - Bryza Reńsko 0:0, Gryf Kobylanka - Czarni Lubanowo 0:3 vo, Grot Gardno - Gryf Nowielin 5:0, Czarni Czarnówko - Wicher Reptowo 5:2, Jeziorak Szczecin - Ehrle Polska Dobra Szcz. 0:1, Leśnik Kliniska - Iskierka Śmierdnica 1:4, Znicz Niedźwiedź - Strzelcy Pucice 1:2.
Gr. IV. Olimpia Troszyn - Odra II Chojna 2:2, Mieszko II Mieszkowice - Sokół Przyjezierze 3:1, Grom Krajnik Dolny - Witniczanka Witnica 3:0, Chrobry/Dąb II Boleszkowice - Sokół Różańsko 1:2, Kłos Kamienny Jaz - Pomorzanin Cychry 0:3 vo, Orły Lubiechów Górny - Sekwoja Brwice 0:0, Zryw Góralice - Piast Piaseczno 4:3 (dla Zrywu P. Bogusz 2, R. Kordas, L. Lejman).

B-klasa
Gr. II. Lech Stołeczna - Klon Krzymów 4:1 (Knowa 2, Szymański, Nowak - K. Ikiert), Rosnowianka Rosnowo - Błękitni Białęgi 8:5, Hetman Grzybno - LUKS Krzywin 3:1 (dla gosp. Durasiewicz 3), Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3:4 (dla gosp. Pokrywa 2, Olszewski), Korona Klępicz - Tywa Swobnica 2:0 (Żywicki, K. Granda).