Chcą wspólnie przyciągać turystów
Piłka nożna

Piłka nożna

IV liga: trzy punkty na koniec
W ostatnim tegorocznym meczu ligowym piłkarze Energetyka Gryfino wygrali w Stargardzie z Kluczevią 1:0 (0:0). Jedyną bramkę zdobył w 60' Łazarz. Gryfinianie byli lepsi szczególnie w drugiej połowie, mogli nawet wygrać wyżej, ale dobrze spisywał się bramkarz Kluczevii. Energetyk: Horodyski, Łazarz, Stępień, Pietraszewski, Łęczewski, Turtoń (87 Krupa), Mielnik (83 Usowicz), Kargol (89 Lewandowski), Śliwiński, Plis, Najda (75 Szymborski).
Inne wyniki: Ina Goleniów - GKS Mierzyn 3:0, Victoria 95 Rolhurt Przecław - Astra Ustronie Morskie 2:1, Pogoń Barlinek - Darzbór Szczecinek 1:1, Błękitni Stargard - Gryf Kamień Pomorski 0:1, Victoria Dega Sianów - Arkonia Szczecin 0:1, Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3:0, Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście 1:2, Sława Sławno - Pogoń II Szczecin 2:1. W tabeli przed zimową przerwą wyraźnie prowadzi Flota z 9 pkt przewagi nad Błękitnymi. Energetyk jest na 8. pozycji.

V liga: Orzeł wygrał z wiceliderem
Ostatnią w tym roku kolejkę rozegrała też V liga. Orzeł Trzcińsko Zdrój pokonał u siebie wicelidera - Piasta Choszczno 3:1 (2:0). Bramki zdobyli: Mazur, Janusz i Sokólski.
Odra Chojna do końca kontynuowała dobrą passę i w niedzielę wygrała w Szczecinie z Hutnikiem 2:1 (1:1). Objęła prowadzenie już w 11' po strzale Kaliszuka z podania Turkiewicza. Pięć minut później Hutnik wyrównał z karnego. W drugiej połowie Odra zyskała przewagę, czego owocem była piękna bramka Dębickiego w 64' (z woleja pod samą poprzeczkę). Hutnik może się cieszyć z tak niskiej przegranej. Odra: Wyka, Orman, Łoziński (46 Walczak), Zatorski, Grabowski, Dębicki, Greguła, Bucyk, Turkiewicz, Ruszar (89 Andrzejewski), Kaliszuk.
Mieszko Mieszkowice dopiero na koniec sezonu odnalazł formę i rozgromił w Nowogardzie Pomorzanina 4:0 (3:0). Trzy bramki zdobył Kowalski i jedną Kwiatkowski.
Fagus Kołbacz uległ w Wolinie trzeciej w tabeli Vinecie 1:3 (1:0), a honorowego gola zdobył Lewandowski.
Pozostałe rezultaty: Radovia Radowo Małe - Zorza Dobrzany 10:1, Piast Chociwel - Dąb Dębno 2:1, Polonia Płoty - Osadnik Myślibórz 5:3, Kłos Pełczyce - Sparta Gryfice 1:2.

Klasa okręgowa: Czcibor trzeci przed wiosną
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 0:3 (Zielas 2, Bandyszewski), Odrzanka Radziszewo - Sparta Godków 3:0 (Miliński 2, Żarczyński), Morzycko Megasport Moryń - Stal Lipiany 0:2, Remor Recz - Iskra Banie 5:0, Myśla Dargomyśl - Gryf Sulimierz 3:0, Sokół Granowo - Woda Rzecko 2:3, Pogoń II Barlinek - Unia Dolice 0:2, Sęp Brzesko - Sokół Różańsko 1:1.
1. Stal Lipiany                 17   46   60-15
2. Unia Dolice                  17   41   50-22
3. Czcibor Cedynia              17   39   52-19
4. Woda Rzecko                  17   34   49-25
5. Odrzanka Radziszewo          17   28   40-24
6. Remor Recz                   17   27   40-35
7. Pogoń II Barlinek            17   25   36-48
8. Sokół Różańsko               17   22   24-41