Życie – to ruch
Piłka nożna

Piłka nożna

IV liga: Energetyk nadal przegrywa
Kolejnej porażki doznał w IV lidze Energetyk Gryfino. W Goleniowie uległ Inie 1:2 (1:1). W 39' pierwszego gola dla Iny zdobył Michalski, a dwie minuty później wyrównał Śliwiński. Zaraz po przerwie ponownie Michalski ustalił wynik. W 56' czerwoną kartkę dostał Łęczewski i gryfinianie grali w osłabieniu.
Inne wyniki: Gryf Kamień Pomorski - GKS Mierzyn 1:0, Darzbór Szczecinek - Arkonia Szczecin 2:1, Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewal 3:0, Victoria '95 Przecław - Flota Świnoujście 1:2, Pogoń Barlinek - Pogoń II Szczecin 1:2, Błękitni Stargard - Sława Sławno 2:1, Victoria Sianów - Sokół Pyrzyce 1:5, Stal Szczecin - Kluczevia Stargard 4:1. Energetyk spadł na 11. miejsce. Już we wtorek o 16 gra u siebie z Astrą.

V liga: Limanówka zrezygnował
Hokejowym wynikiem zakończył się derbowy mecz w Trzcińsku, gdzie Orzeł pokonał Mieszka Mieszkowice 5:3 (3:1). Bramki dla gospodarzy strzelili: Mikitów 2, Mazur, M. Rosadziński i Wojciechowski, a dla gości Paweł Con 2 i A. Szkolnicki. W innych derbach Fagus Kołbacz pokonał u siebie 2:1 (1:1) Odrę Chojna, prowadzoną przez Grzegorza Chmurę, gdyż Jacek Limanówka w ub. tygodniu zrezygnował z funkcji trenera. Bramki dla Fagusa: Najda z karnego i Kurowski, dla Odry Greguła. Inne wyniki: Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice 1:0, Piast Choszczno - Dąb Dębno 1:1, Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1:0, Vineta Wolin - Pomorzanin Nowogard 1:0, Radovia Radowo - Polonia Płoty 3:5, Hutnik Szczecin - Piast Chociwel 0:3.

16. Zorza Dobrzany           23   13   25:90
W sobotę o 16 Odra podejmuje Zorzę, a Fagus gra w Dębnie. O 18 Orzeł zmierzy się z Pomorzaninem. W niedzielę o 16 Mieszko gra u siebie z Kłosem.

Klasa okręgowa
Remor Recz - Czcibor Cedynia 0:3 (Kuzia 2, Majda), Odrzanka Radziszewo - Sokół Różańsko 1:3 (A. Piwowarski), Sparta Godków - Unia Dolice 0:2, Morzycko Megasport Moryń - Łabędź Widuchowa 0:2 (R. Woś 2), Stal Lipiany - Iskra Banie 5:0, Sokół Granowo - Pogoń II Barlinek 1:0, Gryf Sulimierz - Woda Rzecko 2:3, Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko 2:1. W sobotę Czcibor podejmuje Spartę. W niedzielę o 14 Łabędź gra u siebie z Myślą, a o 16 Iskra z Sokołem G., Odrzanka w Brzesku, a Morzycko w Barlinku.

A-klasa
Gr. III. Grot Gardno - Strzelcy Pucice 1:1, Ehrle Polska Dobra Szcz. - Czarni Lubanowo 5:1, Wicher/Sokół II Przelewice - Błyskawica Kluki 2:1. Gr. IV. Agrogol Golenice - Pomorzanin Cychry 0:4, Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 1:1, Santos Sarbinowo - Witniczanka Witnica 2:0, Chrobry/Dąb II Boleszkowice - Piast Piaseczno 2:1, Ogniwo Babinek - Orły Lubiechów Grn. 8:1, Grom Krajnik Dln. - Olimpia Troszyn 3:1, Mieszko II Mieszkowice - Sokół Przyjezierze 3:0 vo.

B-klasa
Gr. II. Orzeł Żelechowo - Lech Stołeczna 7:1 (mecz przerwany), Korona Klępicz - Tywa Swobnica 1:4 (Granda - Bartos 2, Durasiewicz 2), Chrobry Lisie Pole - Hetman Grzybno 8:0, Rosnowianka Rosnowo - LUKS Krzywin 2:1.