Dzisiaj jest wtorek, 29 września 2020 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 03 z dnia 19.01.2010

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Jeszcze trwa liczenie
Dlaczego wysycha Jezioro Jeleńskie?
Nowe Horyzonty w Gryfinie
Tajne budżety
Zlot fanów M. Jacksona w GDK
Niemieccy sponsorzy polskich dzieci
Uczniowie oddają krew
Sport

Zlot fanów M. Jacksona w GDK

Gryfiński Dom Kultury organizuje 4 lutego o godz. 18 zlot fanów Michaela Jacksona. W programie: konkursy z nagrodami, karaoke z piosenkami zmarłego w ub. roku piosenkarza, teledyski. Wstęp wolny. Jury wyłoni trzy najlepsze prezentacje z każdej kategorii. Pierwsza będzie wokalna: uczestnicy mają zaśpiewać wybraną przez siebie piosenkę Jacksona, a oceniani będą za dobór repertuaru do swych możliwości, intonację, dykcję i interpretację, ogólne wrażenie artystyczne, muzykalność, walory głosowe. W konkursie tanecznym trzeba zatańczyć do wybranej przez siebie piosenki Jacksona z minimum jednym typowym dla niego elementem. Kryteria oceny: nowa i autorska choreografia, kompozycja taneczna, technika i harmonia ruchu, wdzięk i elegancja wykonania, ogólne wrażenie artystyczne. I trzecia kategoria to sobowtór: należy jak najlepiej przebrać się za Jacksona, a potem odpowiadać na pytania związane z jego życiem.
W konkursach biorą udział: dzieci i młodzież od szkół podstawowych po studentów. W kategorii tanecznej mogą prezentować się zarówno soliści, jak i zespoły. Uczestnicy występują przy nagraniach na własnych płytach CD. Czas maksimum do 5 min.

Zgłoszenia należy przesłać do 25 stycznia na e-mail: [email protected] lub pocztą: Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17, 74-100 Gryfino.

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska