Chytry dwa razy traci
Dla zdolnych i ambitnych
Śnieżne dylematy

Honorowa porażka z liderem
Zaledwie czterema bramkami przegrał u siebie w sobotę Energetyk Gryfino z liderem I ligi pił-karzy ręcznych - AZS-em AWF Gorzów. Wynik 26:30 nie przynosi gryfinianom ujmy, zwłaszcza że do przerwy prowadzili 15:14. Jednak w drugiej połowie goście z nawiązką odrobili straty. Po tej porażce Energetyk spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Skład i bramki: Fornal, Śrudka, Kołasiewicz - Blejsz 8, Matoszko 5, Romanowski 3, Stanisławek 3, Palto 2, Bartnik 1, Drzewiński 1, Magdziarz 1, P. Tołyż 1, Sz. Tołyż 1, Galus.
Inne wyniki: Sokół Kościerzyna - Grunwald Poznań 22:21, SMS Gdańsk - Jurand Ciechanów 31:30, Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Wlkp. 36:32, AZS UZ Zielona Góra - AZS Uniwersytet Warszawski 26:27, AZS AWF Warszawa - Techtrans Elbląg 23:26. Kolejny mecz Energetyk rozegra 6 marca w Gdańsku z drużyną SMS.

Automobil wygrał ligę
W niedzielę zakończyła rozgrywki piłkarska halowa liga w Widuchowej. Mistrzostwo zdobył Automobil Dita Chojna. Oto wyniki ostatniej kolejki. I liga: Ogniwo Babinek - Leanda Gryfino 12:10, Korczbud Widuchowa - Bigexstreme 4:2, Automobil Dita Chojna - T-Annex Kon-Stal Żarczyn 8:2. II liga: Klon Krzymów - Signum Krzywin 13:7, Dream Team Lipiany - Galacticos 7:3, KS Centra - South Gryfino 5:5 , Kolesie - Orzeł Żelechowo 9:6.

Garda o puchar Skorpiona
Pierwsze punkty zdobyli dwaj młodzi bokserzy Gardy Chojna w inauguracyjnym turnieju w Szczecinie z cyklu o Puchar Skorpiona: młodzik Albert Ciasnocha (32 kg) oraz Eryk Giermak (62 kg). Ciasnocha trenuje dopiero dwa miesiące, ale - według trenera Jarosława Przygody, ma wielki talent. Natomiast Eryk ma już za sobą 14 walk i żadnej nie przegrał.
W sumie zaplanowano cztery turnieje, a finałowy odbędzie się w październiku. Od 1-10 lutego zawodnicy Gardy i Skorpiona przebywali na zgrupowaniu w ośrodku Podczele pod Kołobrzegiem.