Amatorskie filmy w Baniach
Budowy i remonty w Trzcińsku
Stara muzyka, młodzi wykonawcy
Polska pięknieje – głosuj na Gozdowice!

To była niezwykła i oryginalna impreza. V Gryfiński Festiwal Rowerowy trwał 10-11 lipca na plaży w Wirowie. Rowerami można było nie tylko jeździć (jak uczestnicy rodzinnego rajdu z Gryfina czy 40-kilometrowego nocnego rajdu na orientację), ale także... skakać do wody. W niedzielnym konkursie skoków do wody na rowerach wystartowało 29 śmiałków. W finale mistrzowski tytuł sprzed roku obronił Patryk Lipok. Drugi był Paweł Zielonka, a trzeci Piotr Pawelczyk. W przerwie z udziałem 20 zawodników przeprowadzono konkurs jazdy na rowerze po moście pontonowym. Wygrał Paweł Zielonka przed Mariuszem Walczakiem i Rafałem Kurpielem. W programie imprezy był też pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu członków GKP Raffer, a także - jak zapowiadaliśmy - koncerty rockowe. Nocny rajd wygrał, podobnie jak rok temu, Andrzej Urbański w czasie 4 godzin i 16 minut, zaliczając wszystkie punkty kontrolne. Drugie miejsce zajęli Julia i Przemek Lewandowscy (4:59), a trzecie Przemysław Głuszak i Zbigniew Kozakiewicz (dobry czas 3:10, ale zaliczyli tylko połowę z 10 punktów kontrolnych).

Nagrody wręczali: przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie Mieczysław Sawaryn i zastępca burmistrza Maciej Szabałkin.