Dzisiaj jest sobota, 15 sierpnia 2020 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 14 z dnia 05.04.2011

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Mieszkowice i Zielin pożegnały Małysza
Europa wygnańców
FIFArt na start
Powiatowe drogi pod króciutką kołdrą
Na taras nie teraz
Emocje z funduszem sołeckim
Finały za nami
Czar Paryskiego Wróbelka
Młody teatr
Sport

Mieszkowice i Zielin pożegnały Małysza

Przedstawiciele Rady Miejskiej w Mieszkowicach i zarządu UKS Zieloni w ubiegłym tygodniu uczestniczyli w pożegnalnym benefisie Adama Małysza w Zakopanem. Na zaproszenie naszego mistrza pojechali tam wspólnie z zarządem niemieckiego klubu sportowego WSV1923 Bad Freienwalde, z którym chłopcy z gminy Mieszkowice przez lata trenowali i skakali. Osobiście podziękowali jednemu z największych polskich sportowców, wręczając tradycyjną pamiątkę z Mieszkowic, wykonaną przez młodzież z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Goszkowie, gratulacje i życzenia podpisane przez wszystkich mieszkowickich radnych, pracowników urzędu, a także przez redaktora „Gazety Chojeńskiej” Tadeusza Wójcika. Adam Małysz przekazał album z życzeniami i pozdrowieniami dla mieszkańców gminy Mieszkowice.
Prawdopodobnie jeszcze w tym roku Małysz spotka się w Bad Freienwalde ze swoim idolem z lat młodzieńczych, słynnym niemieckim skoczkiem Jensem Weissflogiem.

Na zdjęciu prezenty od gminy Mieszkowice wręcza Małyszowi Krzysztof Karolak (z lewej) - wieloletni działacz Zielonych, dziś przewodniczący Rady Miejskiej.
(m, fot. P. Skraba)

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska