Transodra Online
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 18 z dnia 03.05.2011

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Godków i Lisie Pole: klasy 0-III, Strzelczyn: tylko zerówka
Punkt i taras
To, co jest pomiędzy
Ożywić szlak pamięci
Dotacja dla Kołbacza
Czeski tramp i polska dwururka
Rondo już jest
Brzmienie ognia
Pojadą do Francji
Spacer z kolorem
Chłopcy z Trzcińska i Swobnicy najlepsi w województwie
Sport

Chłopcy z Trzcińska i Swobnicy najlepsi w województwie

W Szczecinie odbyły się 27 kwietnia wojewódzkie eliminacje XV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego i historii polskiej motoryzacji, jeździli motorowerami. Odpowiadali też, jak przygotować motorower, motocykl i samochód do wyjazdu, udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej i jeździli slalomem samochodem z „talerzem Stewarda”.
Zawody wygrali chłopcy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie, przygotowani przez Wojciecha Krupę. Wyprzedzili ZSP 2 Gryfino (instruktor Marian Karbownik) i Zespół Szkół nr 10 z Koszalina. W najlepszej drużynie Damian Wróbel i Mariusz Bała są z Trzcińska-Zdroju, a Michał Strychoń ze Swobnicy. W ekipie z Gryfina Marcin Sztajnert, Paweł Tworek i Damian Kozłowski są ze Swobnicy.

Chłopcy z ZSP w Chojnie od 10 do 12 czerwca w Myślenicach będą brać udział w finale krajowym. Na zdjęciu na podium na pierwszym miejscu Marcin Sztajnert, na drugim Damian Wróbel, na trzecim Mariusz Bała.
(k)

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska