Dzisiaj jest wtorek, 07 lipca 2020 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 23 z dnia 07.06.2011

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Informują o kraju sąsiada
Nagrodzeni za ponadgraniczny teatr
Tłok na targach
Program Dni Chojny
Zagrają sąsiedzi z Takayo
Podstawówki po egzaminie
Turyści walą na taras
Szlak rycerski ze Szczecina do Chojny
Ustawą w śmieciarzy
Perypetie z kąpieliskiem
Co z Mieszkiem?
Czwarty w Polsce
Bański jubileusz kapłaństwa
Sport

Program Dni Chojny

piątek 10 czerwca
17.45 - Pokaz iluzji - ROMAN ROSZYK
18.00 - Pokaz mody E. Olszewskiej
18.45 - Akademia Sportu i Tańca NEMESIS
19.00 - Oficjalne otwarcie Festynu Rekreacyjnego Dni Chojny 2011
19.15 - Blok koncertowy: Adam Masopust, Weronika Krynicka, UNKNOWN, WRAK (Dębno), The Sant (Mieszkowice), Aneta Żur, Urszula Ciupka
21.00 - KABARET ŁOWCY.B
22.30 - NATALIA KUKULSKA z zespołem
24.00 - Dyskoteka pod gwiazdami - DJ PAUL SLEEVEN


sobota 11 czerwca
10.00-13.30 - Próba pobicia REKORDU GUINNESSA w przeskokach parami, ustanowionego w 1987 r. w Chojnie przez studentów Uniwersytetu Szczecińskiego
14.00 - Turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza (Orlik)
14.30 - Prezentacje Centrum Kultury
16.00 - Teatr dla dzieci „Zaczarowany las Jasia i Małgosi”
17.00 - Gry i zabawy - blok dla dzieci
17.15 - Zespół IMPULS (Myślibórz)
18.00 - Turniej piłki nożnej oldbojów o puchar dyrektora Centrum Kultury (Orlik)
18.00 - Kabaret BODARET
19.15 - Zespół EMPIRIA (Chojna)
20.30 - Koncert Aleksandry Bałachowskiej (Chojna)
21.30 - Zespół TAKAYO, współpracujący z teatrem UBS w Schwedt
22.30 - Zespół JAW RAW
23.30 - Zespół 4EVER
00.30 - Zabawa taneczna z zespołem Carmen (Cedynia)


niedziela 12 czerwca
7.00 - - Zawody wędkarskie o puchar burmistrza (Stary Kostrzynek)
11.30 - Prezentacje Centrum Kultury w Chojnie
12.00 - Prezentacje Przedszkola Miejskiego w Chojnie
12.30 - Prezentacje Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Grzybnie
12.45 - Prezentacje Trzcińskiego Domu Kultury
13.00 - Zespół wokalny LAETICIA (SP Trzcińsko-Zdrój)
13.15 - Prezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie
13.45 - Zespół EMERANTO (CK)
13.55 - TURNIEJ STRONGMAN - Jarosław Dymek (plac zielony przy ratuszu)
14.00 - Prezentacje stoisk Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie, Gimnazjum, Środowiskowego Domu Samopomocy
14.05 - Prezentacje Centrum Kultury (Chojna)
14.50 - Prezentacje Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
15.20 - Zespół ZA MIEDZĄ (CK)
15.40 - Prezentacje Centrum Kultury
16.20 - Prezentacje świetlicy z Godkowa Osiedla
17.00 - Pokazy taneczne: NEMESIS (Chojna), NOIR CHATON (CK), WENUS (COKiS). Występ grupy PIAST KOŁODZIEJ (Piaseczno)
18.00 - Oficjalne zamknięcie festynu
18.10 - Zespół RETRO (CK)
18.30 - Zespół RAGGAFAJA
19.30 - Koncert KAMILA BEDNARKA

Prowadzenie: Piotr Styczewski, Aleksandra Zalewska

Imprezy towarzyszące. * Wystawy: fotografie Tomasza Janickiego „Nasze krajobrazy”, fotografie Wojciecha Stańczyka „Flora i fauna naszych okolic”, malarstwo Marka Stanisławskiego, grafiki i rysunki Karoliny Ziemby, prace koła plastycznego Impresje pod kier. Krystyny Jędruszkiewicz, prace koła grafiki i rysunku pod kier. Joanny Mieszko-Nity. Wystawa „Dwudziestolecie Europejskiego Związku Miast Partnerskich Douzelage w ramach polsko-niemieckiej współpracy szkół ZSP w Chojnie i Gesamtschule Talsand w Schwedt * Pokazy rzemiosł średniowiecznych (Chorągiew Podole), potyczki wojów (Comitatus) * Stoiska kół gospodyń wiejskich (swojskie jadło) * Zamki dmuchane, lunapark.

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska