Billboardy i Eurodisneyland
Jarmark Moryński
Konny zwiadowca (8)
Uniwersalne gospodynie

Szósta edycja Gryfińskiego Festiwalu Rowerowego Jazzbike odbyła się 9-10 lipca w nowym miejscu: na nabrzeżu Regalicy koło mostu. Głównym punktem programu był konkurs skoków do wody na rowerach z udziałem 12 zawodników z Gryfina, Szczecina, Wełtynia, Pniewa i Stargardu. Po zaciętej walce (zdecydowała dogrywka) puchar dyrektora Banku BGŻ zdobył Michał Banaszkiewicz, który pokonał ubiegłorocznego zwycięzcę Patryka Lipoka. Trzecie miejsce zajął Rafał Kurpiel. Wcześniej rozegrano zawody Slopestyle (rowerowe akrobacje na specjalnym torze). Tu najlepszy był Mateusz Ickiewicz przed Michałem Banaszkiewiczem i Filipem Piotrowskim. W nocnym 70-kilometrowym rajdzie rowerowym na orientację zwyciężył Patryk Windak. Zgłosiły się tylko trzy osoby. Za to aż ponad 60 uczestników stanęło na starcie rodzinnego rajdu wzdłuż Tywy. Dodatkową atrakcją imprezy był wieczorno-nocny koncert sześciu zespołów: 12TON, Oposy znad Fosy, Final Strike, Sohor, Silo i Braty z Rakemna.