Transodra Online
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 02 z dnia 07.01.2020

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Co się skończyło, a co zaczęło?
W niedzielę gramy w Wielkiej Orkiestrze
Znów unijne środki dla gmin
W sprawie kościoła Mariackiego głos z Hanoweru
Konserwator na emeryturze
Nowa gwiazda. Apokryf
Ile za śmieci?
Nowe gminne budżety
Sport

SPORT

Jest nowy trener Odry
Nowym trenerem występujących w klasie okręgowej piłkarzy Odry Chojna został Piotr Janicki, wcześniej trenujący m.in. Morzycko Moryń. W przeszłości występował w Odrze jako zawodnik.

Po rundzie jesiennej Odra zajmuje ósme miejsce. Najskuteczniejszym strzelcem w naszej drużynie był Karol Tkaczuk, który zdobył 6 bramek. Po 5 strzelili Bartosz Latuszek (ma zdecydowanie najwięcej asyst, bo aż 7) i Karol Turkiewicz, 4 gole ma na koncie Mikołaj Daszkiewicz, a po 3 Marcin Borczyński, Konrad Kusiak i Łukasz Milewski, zaś po 2 Illya Mykhailovskyy i Jakub Pożyczka. Najwięcej minut rozegrali: Jakub Kokiel 1350 + 270 w Pucharze Polski, Marcin Borczyński 1265 + 255 PP i Bartosz Latuszek 1240 + 270 PP. Na 35 treningach (z 37 wszystkich) obecny był Eryk Madera, a na 33 Dawid Dopierała i Konrad Kusiak.
Przygotowania do rundy rewanżowej Odra zaczyna 7 stycznia. Pierwszy sparing zaplanowano na 18 stycznia w Szczecinie z tamtejszą Iskierką, a następnie: 1 lutego w Goleniowie z Iną, 12 lutego w Gryfinie z Vinetą Wolin, 22 lutego w Stargardzie z Kluczevią. 29 lutego chojeńscy piłkarze w piątej rundzie Pucharu Polski zmierzą się u siebie z Gryfem Kamień Pomorski. Runda wiosenna zaczyna się w okręgówce 14 marca.

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska