Zasłużeni dla Trzcińska-Zdroju
Lubię nowe obszary życia
Zuzia rośnie w siłę
W Cedyni nie chcą zmian

Siódme miejsce w Polsce zajęła reprezentująca nasze województwo Szkoła Podstawowa z Zielina w krajowym finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 27-30 maja w Białej (woj. opolskie). Poziom był bardzo wysoki, a o lokatach decydowały pojedyncze punkty i minimalne błędy. Bardzo bliski sukcesu w klasyfikacji indywidualnej był Szymon Pawlicki - kapitan zespołu z Zielina, któremu do miejsca na podium zabrakło zaledwie 1 pkt, a do zdobycia tytułu mistrzowskiego tylko 3 pkt! Były cztery konkurencje: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, jazda na rowerowym torze przeszkód, udzielanie pierwszej pomocy oraz poruszanie się po miasteczku ruchu drogowego. Opiekunem zespołu z Zielina jest Henryk Madera - nauczyciel techniki i informatyki. Tytuł mistrzowski zdobyła SP nr 18 z Kędzierzyna-Koźla (woj. opolskie). W kategorii gimnazjów zwyciężyło Gimn. nr 1 z Włoszczowej (woj. świętokrzyskie). Drawsko z zachodniopomorskiego sklasyfikowano na 16. miejscu.