Strażacka gala
Powozili zaprzęgami
Dni Gryfina na sportowo
Piłka nożna

Wojewódzkie eliminacje XXVIII Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się 6 maja w Szczecinie. Startowało 21 szkół podstawowych i 20 gimnazjów. W kategorii szkół podstawowych Swobnica zajęła drugie miejsce, a wśród gimnazjów Banie były czwarte. Oto wyniki:

5. Myślibórz (pow. myśliborski) 40,2

W klasyfikacji indywidualnej wśród podstawówek najlepszy był Mikołaj Piedziewicz (Płociczno), który zdobył 21 pkt na 25 możliwych. Drugi był Bartłomiej Miecznikowski (Swobnica), a trzeci Mateusz Stankiewicz (Żabów) - obaj po 20 pkt. W kategorii gimnazjalistów zwyciężył Arkadiusz Szpakowski (Trzebiatów) - 23 pkt przed Wiktorem Konarskim (Banie) - 22 pkt oraz Angeliką Hajost (Bierzwnik) i Rafałem Furgołem (Drawsko) - po 21. Wymienieni uczniowie otrzymali w nagrodę rowery górskie. Pierwszym 28 zawodnikom wręczono nagrody. Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary i nagrody rzeczowe.