DoDoHa o Popiełuszce
Akwarele, Inspiracje i Pastele w nowym sezonie
Liga się trzyma
Piłka nożna

Gryfiński supermaratończyk Jarosław Janicki od kilku tygodni zachowuje znakomitą formę. Po zwycięstwie 7 sierpnia w moryńskim biegu dookoła Morzycka i później w Maratonie Solidarności z Gdańska do Gdyni, kilka dni temu zdobył tytuł wicemistrza świata na dystansie 100 km. Zawody odbyły się w holenderskiej miejscowości Wischoten. Wygrał Włoch Mario Ardemagni, który z czasem 6:18,24 wyprzedził naszego zawodnika o blisko 8 minut. Trzecie miejsce zajął Rosjanin Oleg Charytonow (6:32,56).
To kolejny tytuł w kolekcji 38-letniego gryfińskiego biegacza. Wcześniej dwukrotnie zdobył on wicemistrzostwo świata na 100 km, a trzy razy mistrzostwo Europy. Zwyciężał w prestiżowych supermaratonach na różnych kontynentach.