Mistrzowie powożenia
Piłka nożna

Piłka nożna

IV liga: niecodzienny wynik
Energetyk Gryfino odniósł w końcu pierwsze od listopada zwycięstwo w IV lidze. Przy okazji padł niecodzienny rezultat, bo gryfinianie wygrali z Gryfem Kamień Pomorski 7:5 (4:2). Już po 9 minutach gospodarze prowadzili 3:0 (M. Łapiński w 2', Śliwiński w 5, Plis w 9). Dwie min. później Horodyski fauluje i po karnym jest 3:1, ale po kolejnej minucie Plis podwyższa na 4:1. W 42' Horodyskiego pokonuje Sandzewicz. Po przerwie w 55' zaczyna się nerwówka, bo jest 4:3, a w 67' dochodzi do remisu. 7 min. później Usowicz pokonuje Benedyczaka, a w 81' Śliwiński z karnego podwyższa na 6:4. W 85' po golu Deptuły jest 7:4, a w 90' z karnego goście strzelają ostatnią bramkę. Energetyk: Horodyski, Pietraszewski (15 Hołownia), Łęczewski, Łazarz, Masztaler, Krupa, M. Łapiński, Mielnik, Deptuła, Plis (66 Usowicz), Śliwiński.
GKS Mierzyn - Victoria Sianów 3:4, Stal Szczecin - Błękitni Stargard 1:0, Kluczevia Stargard - Pogoń Barlinek 0:7, Sokół Pyrzyce - Victoria '95 Przecław 1:1, Sława Sławno - Ina Goleniów 3:0, Pogoń II Szczecin - Astra Ustronie Morskie 3:2, Flota Świnoujście - Darzbór Szczecinek 0:0, Wybrzeże Rewal - Arkonia Szczecin 3:0. Energetyk jest na 10. pozycji, a w sobotę o 17 gra w Szczecinie z Arkonią.

V liga: Orzeł stracił punkty na własne życzenie
Orzeł Trzcińsko Zdrój prowadził już z Polonią Płoty 3:0 (A. Omański w 13 i 48', Mikitów w 41 z karnego, kilka minut później nie wykorzystał drugiej jedenastki) i miejscowi kibice zastanawiali się już tylko nad rozmiarami zwycięstwa swej drużyny, zwłaszcza że goście od 44' grali w dziesiątkę. Ale Polonia zdobyła w 58' pierwszego gola i mimo osłabienia zaczęła śmielej atakować, a Orzeł stanął. Efektem były dwie kolejne bramki dla gości w 60 i 65'. Gospodarze próbowali zmienić obraz gry, wprowadzając zmiany w składzie, ale ich poczynania były nieskuteczne i chaotyczne. Orzeł: Cerkowniak, P. Rosadziński, Sarnecki, Janusz (75 Lizurej), Przygrodzki (75 Wierzbicki), Wiśniewski, Komarnicki, Mazur (80 Brodowski), Ropiejko, Mikitów, Omański.
Odra Chojna uległa u siebie Sparcie Gryfice 1:2, przegrywając już do przerwy 0:1. Honorową bramkę zdobył Walczak.
Mieszko Mieszkowice przegrał w Choszcznie z wiceliderem - Piastem 1:2, a jedyną bramkę strzelił Zięba.
Fagus Kołbacz został na własnym boisku pokonany przez Osadnika Myślibórz 2:0.
Inne wyniki: Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 1:1, Kłos Pełczyce - Pomorzanin Nowogard 6:0, Vineta Wolin - Piast Chociwel 0:0, Radovia Radowo - Hutnik Szczecin 1:1.

16. Zorza Dobrzany           25   14   26-93
W sobotę o 16 Odra gra w Dębnie z liderem, a Orzeł w Chociwlu. W niedzielę o 16 Mieszko gra u siebie w derbach z Fagusem.

Klasa okręgowa
Gryf Sulimierz - Czcibor Cedynia 3:3 (Kuzia 2, Skóra), Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa 1:0 (Mysiak), Sparta Godków - Sokół Różańsko 2:1 (Łągiewczyk, Lipiński), Morzycko Megasport Moryń - Sokół Granowo 2:3 (H. Rząd 2), Woda Rzecko - Iskra Banie 2:0, Stal Lipiany - Unia Dolice 2:2, Remor Recz - Sęp Brzesko 5:1, Myśla Dargomyśl - Pogoń II Barlinek 3:1.
A-klasa
Grupa III. Czarni Czarnówko - Strzelcy Pucice 3:2, Ehrle Polska Dobra Szcz. - Rybak Trzebież 3:0. Gr. IV. Agrogol Golenice - Zryw Góralice 4:5, Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 5:3, Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 2:2, Santos Sarbinowo - Orły Lubiechów Górny 5:0, Chrobry/Dąb II Boleszkowice - Olimpia Troszyn 1:3, Ogniwo Babinek - Sokół Przyjezierze 3:0 vo, Grom Krajnik Dolny - Mieszko II Mieszkowice 2:0.

B-klasa
Gr. II. Orzeł Żelechowo - Tywa Swobnica 2:2 (dla gości Bartos, Durasiewicz), Błękitni Białęgi - Hetman Grzybno 4:1 (dla gosp. Gawron 2, Pabisiak, Kudła), Korona Klępicz - LUKS Krzywin 1: 3 (dla gości Hajduk, Mikołajczyk), Chrobry Lisie Pole - Rosnowianka Rosnowo 1:1 (dla gosp. K. Piotrowski).