Droga nr 31 - kolejny odcinek
„Trzecie oko” u człowieka!?
Kościół Mariacki w pejzażu (2)
Medale z Częstochowy

Dwa srebrne medale zdobyli przedstawiciele naszego powiatu podczas Mistrzostw Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się w Częstochowie w dniach 3-4 lipca.
Tak się złożyło, że zarówno startujący w kategorii powyżej 55 lat Józef Borsuk z Tywicy, jak i Wojciech Strelczuk z Chojny (kat. do 50 lat) wywalczyli srebrne krążki w rzucie młotem. Bardzo blisko wywalczenia drugiego medalu był W. Strelczuk, który w pchnięciu kulą zajął czwarte miejsce z dobrym wynikiem 12,23 m. Chojeński miotacz niebawem (27.07-1.08) startował będzie w Mistrzostwach Europy Weteranów, które rozegrane zostaną w dwóch duńskich miastach Randers i Arhus.

(tw)

Na zdjęciach na podium w Częstochowie pierwsi z lewej nasi miotacze: W. Strelczuk i J. Borsuk.