Radość Adasia
Piłka nożna

Piłka nożna

IV liga: dwie wygrane
Piłkarze Odry Chojna pokonali w sobotę u siebie najsłabszy zespół IV ligi - Błonie Barwice 4:1 (2:0), ale mimo to nie są jeszcze pewni, czy obronią się przed spadkiem. Pierwszego gola zdobył w 18' głową Kurowski po dośrodkowaniu Mareckiego. Na 2:0 w 35' podwyższył również Kurowski, dobijając własny strzał. Pięć minut po przerwie było 3:0, a skutecznym strzelcem okazał się Mazur, wykorzystując podanie Jednacza. Tuż przed końcem, w 90' Piasecki zdobył honorową bramkę dla gości, ale w doliczonym czasie Turkiewicz zdążył podwyższyć wynik na 4:1. Odra: Reszkis, Orman, Iżak (72 Walczak), Turkiewicz, Dębicki, Głowacki, Marecki, Jednacz, Matwijów (25 Mazur), Kurowski, Kargol (65 Andrzejewski).
Energetyk Gryfino pokonał na własnym boisku Gwardię Koszalin 2:1 (0:0). Wszystkie bramki padły w ostatnich 25 minutach, a pierwszą zdobyli goście w 65' po strzale Nadolnego. Wyrównał w 73' Deptuła po fatalnym błędzie bramkarza. Kilka minut przed końcem gola na wagę zwycięstwa strzelił z wolnego Mielnik. Energetyk: Horodyski, Minkwitz, Łazarz, Lewandowski, Pietraszewski, Turtoń (79 Krupa), Mielnik, Deptuła, Para (67 Hołownia), B. Łapiński (58 Miliński), Ruszar.
Inne wyniki: Pogoń II Szczecin - Victoria Przecław 4:3, Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 2:0, Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pom. 5:1, Arkonia Szczecin - Piast Choszczno 1:0, Wybrzeże Rewal - Darzbór Szczecinek 4:1, Rega Trzebiatów - Błękitni Stargard 2:1.

18. Błonie Barwice         30   9  21-111
W sobotę o 17 Energetyk gra w Szczecinku, a Odra w niedzielę o 15 w Kamieniu.

V liga: Mieszko przed szansą
Mieszko Mieszkowice wygrał w Radowie z Radovią 4:1, choć do przerwy przegrywał. Wyrównał Kwiatkowski, a kolejne gole strzelali: A. Szkolnicki, Andrzejewski i Łazański. Fagus Kołbacz pokonał u siebie Koronę Stuchowo 4:2 (Najda 2, T. Kowalczyk, Kwaśniewski). Iskra Banie zremisowała w Gryficach ze Spartą 2:2 (Bartocha, Antczak). Pozostałe wyniki: Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 0:4, Dąb Dębno - Polonia Płoty 1:1, Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 3:4, Pomorzanin Nowogard - Hutnik Szczecin 1:2, Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 1:2. Prowadzi Sokół, a czwarty Mieszko ma do niego 11 pkt straty, podobnie jak Kluczevia. Awansować mają trzy zespoły. W niedzielę o 16 mieszkowiczanie grają u siebie z sąsiadem zza miedzy - Dębem.

Klasa okręgowa: Orzeł coraz bliżej awansu
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Drawa Drawno 6:1 (Mikitów 2, Mazur, D. Komornicki, Janusz, A. Omański), Odrzanka Radziszewo - Pogoń II Barlinek 3:0 vo (goście nie przyjechali), Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 5:1 (Zielas), Morzycko Moryń - Sparta Godków 2:1 (Mularczyk, Ropiejko - Łągiewczyk), Łabędź Widuchowa - Remor Recz 1:2 (Obała), Sęp Brzesko - Gryf Sulimierz 3:0, Woda Rzecko - Unia Dolice 1:3, Błyskawica Kluki - Myśla Dargomyśl 1:2.
A-klasa
Gr. III. Czarni Lubanowo - Grot Gardno 0:0, Strzelcy Pucice - Czarni Czarnówko 3:1, Iskierka Śmierdnica - Ogniwo Babinek 4:1, Gryf Kobylanka - Jeziorak Szczecin 0:3 vo, Gryf Nowielin - Znicz Niedźwiedź 2:4, Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 2:5, Bryza Reńsko - Ehrle Polska Dobra Szcz. 10:2.
Gr. IV. Witniczanka Witnica - Mieszko II Mieszkowice 2:2, Zryw Góralice - Olimpia Troszyn 2:2 (dla gosp. S. Habiak 2), Piast Piaseczno - Orły Lubiechów Grn. 3:4, Sekwoja Brwice - Kłos Kamienny Jaz 3:0 vo, Pomorzanin Cychry - Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0:0, Sokół Różańsko - Grom Krajnik Dln. 4:0, Sokół Przyjezierze - Odra II Chojna 0:2.

B-klasa
Gr. II. Orzeł Żelechowo - Korona Klępicz 1:2 (dla gości M. Żywicki, M. Jakubowski), Tywa Swobnica - Chrobry Lisie Pole 3:2 (Powroźnik, Bartos, P. Glonek - Grzeszczak, R. Krzemiński), Unia Swochowo - Hetman Grzybno 6:0, LUKS Krzywin - Rosnowianka Rosnowo 4:3 (dla gosp. Wróbel 3, Biały), Błękitni Białęgi - Klon Krzymów 2:1 (M. Tomaszewski 2 - R. Skrzypek).