Moda na bieganie
Piłka nożna

Piłka nożna

IV liga: pokonali ostatnią drużynę
Piłkarze Energetyka Gryfino zasłużenie wygrali w Szczecinie z ostatnią w tabeli Arkonią 2:0 (2:0). Bramki strzelili: w 8' Plis i w 36' Śliwiński, który tuż przed przerwą mógł jeszcze zwiększyć rozmiary zwycięstwa, ale jego rzut karny obronił bramkarz. Energetyk: Horodyski, Łęczewski, Masztaler, Marzantowicz, Pietraszewski, Krupa (86 Chęciński), Hołownia (61 Usowicz), Mielnik, Deptuła (56 Para), Plis (76 Grąbczewski), Śliwiński.
Inne wyniki: Wybrzeże Rewal - GKS Mierzyn 5:1, Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 0:1, Darzbór Szczecinek - Pogoń II Szczecin 0:0, Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1:2, Ina Goleniów - Sokół Pyrzyce 1:1, Victoria '95 Przecław - Kluczevia Stargard 3:1, Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 2:2, Błękitni Stargard - Victoria Sianów 7:1. W tabeli Energetyk jest nadal na 10. miejscu. Prowadzi Flota z 15 pkt przewagi nad Błękitnymi. W sobotę gryfinianie o godz. 12 zmierzą się u siebie z Wybrzeżem.

V liga: Dąb już pewny awansu
Odra Chojna po dobrej grze nieznacznie uległa w Dębnie liderowi 0:1. Tym samym Dąb zapewnił już sobie awans do IV ligi.
Orzeł Trzcińsko Zdrój przegrał w Chociwlu z Piastem 0:2 (0:1). W Mieszkowicach w derbach Mieszko zremisował z Fagusem Kołbacz 1:1 (A. Zięba - Najda).
Pozostałe wyniki: Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 2:2, Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 2:3, Pomorzanin Nowogard - Piast Choszczno 1:6, Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0:1, Sparta Gryfice - Radovia Radowo 4:2.

16. Zorza Dobrzany           26   17   27-93
W sobotę o 14 Mieszko gra w Dobrzanach, a o 17 Orzeł u siebie z Hutnikiem. Niedziela: g. 16 Fagus - Pomorzanin, g. 17 Odra - Osadnik.

Kl. okręgowa: Czcibor uratował punkt z liderem
Czcibor Cedynia zremisował u siebie z liderem - Stalą Lipiany 2:2, choć przegrywał do przerwy 0:2. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Zielas.
Pogoń II Barlinek - Odrzanka Radziszewo 5:1 (Laskowski), Sęp Brzesko - Sparta Godków 3:4 (M. Łągiewczyk 2, Jednacz, Pela), Łabędź Widuchowa - Remor Recz 1:0 (samob.), Iskra Banie - Morzycko Megasport Moryń 2:2 (Urban, Sobczyński - Chrzanowski, Serafin), Unia Dolice - Woda Rzecko 1:3, Sokół Różańsko - Gryf Sulimierz 3:0, Sokół Granowo - Myśla Dargomyśl 0:3.
16. Iskra Banie              26   17   22-63
W sobotę o 17 Odrzanka - Sokół G. W niedzielę o 16: Woda - Czcibor, Sparta - Łabędź, Unia - Iskra, Myśla - Morzycko.

A-klasa
Gr. III. Czarni Lubanowo - Gryf Nowielin 3:4 (dla gosp. Wójcik 2, Jasiak), Jeziorak Szczecin - Grot Gardno 5:0, Wicher/Sokół II Przelewice - Leśnik Kliniska Wielkie 3:3, Błyskawica Kluki - GOK Ehrle Polska Dobra Szcz. 1:1, Rybak Trzebież - Unia Swochowo 1:1.
Gr. IV. Grom Krajnik Dolny - Agrogol Golenice 4:1, Mieszko II Mieszkowice - Ogniwo Babinek 3:1, Sokół Przyjezierze - Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0:3 vo, Orły Lubiechów Górny - Sekwoja Brwice 1:7.

B-klasa
Gr. II. Lech Stołeczna - Chrobry Lisie Pole 1:2 (dla gości Lak, G. Feręc, mecz przerwany w 50'), Rosnowianka Rosnowo - Korona Klępicz 3:2 (Krawiec 2, Ożarowski - Szymczyk, Bladowski), LUKS Krzywin - Błękitni Białęgi 7:0 (Hajduk 3, Leśniak 2, Borkowski, Pasternak), Hetman Grzybno - Orzeł Żelechowo 4:2. Mecz towarzyski Tywa Swobnica - Klon Krzymów 4:1 (dla gosp. Szulawa 3, Kawka).